Lider pokonany !
W niedzielne popołudnie lider rozgrywek - Proszowianka Proszowice podejmowała Ludwinowskie Lwy.
Mecz drużyn, z czołówki tabeli jesiennych rozgrywek, nie zawiódł zgromadzonych na trybunach Rodziców.
Zawodnicy Proszowianki ostro ruszyli na Gości. Młodzi Garbarze byli wyraźnie spięci stawką meczu.
Swoją przewagę Gospodarze dokumentują wywalczeniem rzutu karnego.
Tu następuje zwrot akcji , Kuba Jedynak staje na wysokości zadania i broni strzał kapitana Proszowianki !
Młode Lwy uwierzyły w końcu , że można grać jak równy z rówym. Następuje wymiana "ciosów".
Suną ataki raz z jednej , raz z drugiej strony - co zgromadzona publiczność nagradza brawami.
W zamieszaniu podbramkowym , przy braku komunikacji obrony i bramkarza Proszowianka wychodzi na prowadzenie.
Garbarze nie zrażeni tą wpadka graja swoje...co owocuje wywalczeniem rzutu karnego ,
którego Igor Kaczmarski zamienia na bramkę.Do przerwy 1-1.
Druga odsłona to lekka przewaga Ludwinowskich Lwów , gospodarze płacą cenę za bardzo "mocną" pierwszą część meczu.
Garbarzy na 2-1 wyprowadza strzałem zza szesnastki Igor , a wynik pieczętuje "Lisek pola karnego" Kuba Lis.
Kwestia wygranej była sprawą otwartą do końca meczu. Proszowianka "złapała" drugi oddech i walczyła o każdą piłkę.
Dzieki dobrej postawie Kuby Węgrzyna broniącego w drugiej połowie i obrońcom , a zwłaszcza Kamilowi ,
który "obudził" się we właściwym czasie wywozimy cenną wygraną z trudnego terenu.
Jest to kolejna wygrana , w której chłopcy "gonią" wynik ! Brawo !!
(zapraszam do galerii)
p.A. Przesławski